MazarraX Projektowanie Master/Slave - Centrum Serwisowe FREY - Maxspect Polska

Idź do spisu treści

Menu główne:

Produkty > ARCHIWUM

Widmo światła

Złącze USB

Projektowanie Master/Slave

Najlepsza wydajność

Specyfikacja technicznaProjektowanie Master/Slave
Projektowanie (Master / Slave)

Oświetlenie Mazarra-X pozwala na maksymalną elastyczność projektowania światła wdrażając opcje modułów master (główny)/slave(podporządkowany). Do każdego modułu głównego można  połączyć do 16 podporządkowanych modułów.

Obecny grafik ilustruje możliwość indywidualnego zaprogramowania każdego z kanałów LED w przeciągu dnia.


Profil Fotoperiodu

Oświetlenie Mazarra-X posiada 6-punktowy czas programowania profilu fotoperiodu. Wystarczy zaprogramować profil na module głównym, aby kontrolować jasność przez cały dzień od świtu do zmierzchu, a następnie nadając ten sam profil wszystkim podłączonym podporządkowanym modułom.


Konstrukcja aerodynamiczna

W oświetleniu zastosowane zostały ledy Cree XLamp ® XB-D i XP-E chip, dające większą efektywność, odznaczając się  przy tym mniejszym zużywaniem energii oraz mniejszym wydzielanie ciepła modułów Mazzara w porównaniu do poprzednich modeli. Mazzara dzięki pomysłowej aluminiowej konstrukcji aerodynamicznej, chłodzona jest za pomocą przechodzącego przez nią powietrza.


Uniwersalny system mocowania

Unikalnie zaprojektowany system stelaża, będzie pasował do akwariów o wszystkich kształtach i rozmiarach, w połączeniu z regulowanym mocowaniem platformy.  Przesuwny system montażowy modułów
LED pod kątem, daje pełną kontrolę nad systemem oświetlenia, kierując  światła dowolnie według upodobań.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego